"AKSOMINIS VAKARAS“ – tai prabangios Mako satininės patalynės kolekcija, kurioje rasite ne tik nuostabių margintų raštų patalynės, bet ir siuvinėtos. Mako satinas yra tankus, lengvas 100% medvilninis audinys lygiu, blizgiu paviršiumi. Jis yra atlasinio pynimo, išaustas iš plonų šukuotinių verpalų, pagamintų iš aukštos kokybės ilgapluoštės medvilnės rūšies.

 “KARALIŠKAS MIEGAS“ – tai satininės patalynės kolekcija, kurioje savo karališkam miegui patalynę išsirinks kiekvienas. Kolekcijoje rasite daugybę dizainų ir spalvų, o mėgstantiems konservatyvumą pasiūlysime rinktis lygiai dažytą patalynę. Ši kolekcija pasiūta iš satino, o tai yra lengvas, švelnus, 100% medvilninis audinys su „butter finishing“ apdailos technologija (sviestuotas paviršius). Minėta technologija suteikia žvilgesio ir švelnumo. Satinas, nepaisant jo lengvumo, dėl specifinių verpalų paruošimo ir audimo technologijų, yra labai tvirtas ir ilgaamžis, jis lėčiau dyla ir gerai išsaugo spalvą. Šis audinys yra lengviau lyginamas.

 

“SPALVOTAS SAPNAS“ – tai drobinės patalynės kolekcija. Visa kolekcija yra pasiūta iš klasikinio 100% medvilninio audinio – drobės. Šis audinys yra patvarus, lengvai prižiūrimas ir gerai sugeriantis drėgmę. Šis audinys ko gero yra dažniausiai naudojamas patalynės gamyboje.

Patalynė, audiniai

„LENGVAS RYTAS“ – tai patalynės kolekcija iš kartūno. Šioje kolekcijoje dominuoja vaikiški dizainai, kurie yra labai spalvingi ir žaismingi. Kartūnas yra 100% medvilninis audinys, drobinio tankaus pynimo iš plonų verpalų.

audiniai

„ŠVELNUS MIEGAS – tai trikotažinių frotinių paklodžių kolekcija. Šioje kolekcijoje rasite įvairiomis spalvomis lygiai dažytų paklodžių. Visose paklodėse yra įsiūta guma, todėl jos yra labai praktiškos. Frotinio trikotažo svoris yra 190 g/m2, o sudėtis 80% medvilnė ir 20% poliesteris.

 

 

„RAMUS MIEGAS“ – tai trikotažinių paklodžių kolekcija. Šioje kolekcijoje rasite įvairiomis spalvomis lygiai dažytų paklodžių. Visose paklodėse yra įsiūta guma, todėl jos yra labai praktiškos. Trikotažo svoris yra 170 g/m2, o sudėtis 100% medvilnė.

audiniai

 

 

Įgyvendinta: IDEAFORMUS
© 2018 UAB „NOSTRA” - Visos teisės saugomos.
Prekė įkelta į krepšelį