audiniaiPoliesteris - tai  produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai.  Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

Poliesterio audinys taip pat naudojamas ir pramonės srityje, pavyzdžiui, diržams, saugos diržams, apmušalams, taip pat naudojamas gaminant tokius instrumentus kaip gitaros, pianinai arba dekoruojant prabangių jachtų interjerus.

Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu.  Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

Įgyvendinta: IDEAFORMUS
© 2018 UAB „NOSTRA” - Visos teisės saugomos.
Prekė įkelta į krepšelį